Yayıncılar için Google.

Bir yazar, blog yazarı, tasarımcı, geliştirici veya herhangi türde bir yaratıcı veya yayıncı olabilirsiniz. Google, İnternet'teki içeriğinizden para kazanmanıza yardımcı olacak çözümler sağlar.

Kitlenizi bulun, işinizi büyütün ve İnternet'teki içeriğinizden para kazanın. Google'da tüm bunları yapmanıza yardımcı olacak araçlar olduğu için, sevdiğiniz işi yapmaya daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

AdSense

Sitenizden kolayca para kazanın.

Küçük bir yayıncıysanız, AdSense tutkunuzu kâra dönüştürecek basit ve ücretsiz bir yol sunuyor. İçeriğinizin yanına hedeflenmiş reklamlar yerleştirip gösterildiklerinde veya tıklandıklarında otomatik olarak para kazanın.

Daha fazla bilgi

Kaydolun

DoubleClick for Publishers

Birden çok talep kaynağı ve kanalla gelirinizi en üst düzeye çıkarın.

Google DoubleClick for Publishers (DFP) Small Business, büyümekte olan yayıncılara dijital reklam envanterlerinin tamamını satma, programlama, yayınlama ve ölçmede yardımcı olan ücretsiz bir reklam yönetimi çözümüdür. Reklam gösterimlerinizin değerini kısa sürede en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Daha fazla bilgi

Kaydolun

AdMob

Uygulama içi reklamlardan gelir elde edin.

Video, yerel, geçiş reklamları ve banner'lar dahil çeşitli reklam biçimleriyle, AdMob uygulamanızdan para kazanmanız için size birçok seçenek sunar ve aynı zamanda, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlar.

Daha fazla bilgi

Kaydolun

Başarı Öyküleri

Müşterilerimiz.

BuildEazy

Les Kenny, marangozluk öğreten bir web sitesi tasarladı. AdSense sayesinde, hobi olarak yaptığı ağaç işçiliğini tam zamanlı bir iş haline getirdi.

Glassdoor

Kariyer web sitesi Glassdoor, gelirinin ve görüntülü reklam gösterimlerinin %100'nü DoubleClick for Publishers Small Business ile sağlıyor.

pdf simgesi PDF'yi görüntüle

Etermax

Etermax, reklam platformu olarak AdMob'u kullanarak kullanıcıların oyunlarından keyif almaya devam etmelerini sağlayacak şekilde reklam yerleştiriyor.