İnstagram Hikaye Yüklenemedi / Tekrar Dene

silecan21

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
384
0
Diyarbakır
Öncelikle s.a arkadaşlar lütfen yardımcı olun büyük bir sounum var

İnstagram hikayeye galeriden video atarken yüklenemedi tekrar dene hatası alıyorum. Aynı videoları arkadaşlarıma yolluyorum onlar atabiliyor fakat ben atamıyorum . Netten kaynaklanan bir sorun değil aynı wifi kullanıyoruz . Mobil veriden deneyince de atılmıyor. Telefona format attım instagram silip tekrar yükledim yine aynı hata alıyorum arkadaşımda da aynı telefon var aynı videoları o atabiliyor ben atamıyorum . Samsung galaxy a7 2015 marka telefon kullanıyorum . Aldığım hatanın görüntüsü aşağıdadır . Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkürler .

W0Jq54.png

silecan21

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
384
0
Diyarbakır
Yeniden dene diyince de hata alıyorum tekrar atmaya çalışırken de hata alıyorum . Diğer telefonlarda da kendi hesabımdan deneyince atılıyor benim telefonda hiçbir instagrama atılmıyor hiçbir video hikaye olarak .

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar . Bahsettiğiniz sorun instagramı güncelledikten sonramı meydana geldi ? Uygulamalarınız otomatikmi güncelleniyor ? Bu tür sorunlar güncelleme hatasından kaynaklanabiliyor. Eğer bilgisayarınızdan instagram hesabınıza giriş yaptığınızda aynı sorun yok ise bir sonraki güncellemeyi bekleyeceksiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.