Çözüldü "SecruityHealthSystray.exe - Bozuk Görüntü" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bilgisayarıma mining virüsü bulaşmış, bunu temizlemek için Kaspersky indirdim. Virüsü hemen tespit etti. Temizle dediğimde art arda şu şekilde hatalar almaya başladım.

securityhealthsystray.exe.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkürler hocam, yapmam gereken bir şey var mıdır?

Herhangi bir şey yok. Ancak garanti olsun istiyorsanız;

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatınız. Bu komut bozuk işletim sistemi dosyalarını onarır.
Teşekkürler hocam, yapmam gereken bir şey var mıdır?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatınız. Bu komut bozuk işletim sistemi dosyalarını onarır.

Çözüm

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp SFC /scannow komutunu giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatınız. Bu komut bozuk işletim sistemi dosyalarını onarır.

Tamda şu an onu yapıyordum, yardımcı olan herkese teşekkürler.

Hata kodu erişim reddedildi diyor. Bozuk dosya ile ilgisinin olduğunu düşünmüyorum.
KasperSky virüs temizlerken program açılmasına izin vermiyordu. Hata veren programda bunun yüzünden dosyaya erişmeye çalışırken hata almış olabilir.

Hata kodu erişim reddedildi diyor. Bozuk dosya ile ilgisinin olduğunu düşünmüyorum.
Kaspersky virüs temizlerken program açılmasına izin vermiyordu. Hata veren programda bunun yüzünden dosyaya erişmeye çalışırken hata almış olabilir.

Hocam tek hata bu değildi, SFC taraması da bitti bozuk dosyalar varmış gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı